7 вересня 2017 року відбулося засідання двадцятої сесії сьомого скликання

Дата: 08.09.2017 10:04

На порядку денному були розглянуті наступні питання:

1. На порядку денному були розглянуті наступні питання:
  2. Про згоду щодо надання земельної ділянки в оренду ТОВ «Грінен»
  3. Про організацію дорожнього руху смт Єланець
  4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
  5. Про виготовлення детального плану території
  6. Про внесення змін до Статуту Єланецького селищного комунального підприємства «Єланецьводопостач»
  7. Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників об’єктів що належать до комунальної власності селищної ради
  8. Про внесення змін до складу виконавчого комітету, затвердженого рішенням Єланецької селищної ради від 11.11.2015 р. №4 із змінами від 30.03.2016р. №2
  9. Про внесення змін до бюджету Єланецької селищної ради на 2017 рік
  10. Про внесення змін до рішення №8 чотирнадцятої сесії сьомого скликання від 23.12.2016 р. «Про затвердження комплексної Програми Турбота»
  11. Про внесення змін до рішення №3 п’ятої сесії сьомого скликання від 03.02.2016 р. « Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Єланецької селищної ради на 2016-2020 роки»
  12. Про замовлення робіт по асфальтуванню за кошти селищного бюджету ТОВ «Бутобой»

З детальною інформацією можна буде ознайомитися в розділі «Рішення селищної ради».