27.03.2017 р. апаратна нарада

Дата: 28.03.2017 09:59

Як завжди, щопонеділка, 27.03.2017 року селищний голова Л.В.Баденко провела апаратну нараду з працівниками селищної ради.

Розпочав нараду  Гладюк О.І. з доповіддю про зроблену роботу протягом минулого тижня, а саме:

• встановлено люки на каналізаційних колодцях (3 шт. по вул. Соборній 148Б, 2 шт по вул. 1 Травня р- н школи, 2 шт по пр-кту Незалежності, 5 шт по  вул. Криничній)

Обговорювалися питання достатньої кількості води в банях Рожновського для населення селища.

Продовжив нараду М.М. Кирильчук з інформацією про виконану роботу бригадою по благоустрою, а саме:

• зачищено від сміття та підготовлено до побілки бордюри по вул.Соборній та по пр.-кту Незалежності;
  • встановлено дитячі каруселі по вулиці Соборній 148 В,Г.

Обговорювалися питання та доручено:

- вигребти алеї та тротуари від сміття;

- наведення чистоти та порядку на спортивному майданчику;

- з 3 квітня розпочати побілку бордюрів та дерев по селищу;

- вивіз сміття з кладовищ до поминальних днів;

- прибрати та підремонтувати пам’ятники та могилки загиблим воїнам.

На поточній неділі буде проводитися заміна електроламп вуличного освітлення, які вийшли із ладу. Л.В. Баденко дала доручення А.С. Аманському долучити депутатів та представників громади спостерігати та контролювати хід робіт.

Завідуючі ДНЗ прозвітували про стан відвідування дитячих садочків дітками та раціон харчування. Л.В. Баденко доручила надалі звертати особливу увагу на стан відвідування, раціон харчування та виховний процес у ДНЗ.

Селищним головою піднято питання обстеження та особливої уваги до сімей, які потребують соціального супроводу. Аманській О.А. разом із службами доручено зробити виїзд в село Братолюбівка.

Зосімовій Р.Н. доручено вирішити питання спільно з мешканцями с. Братолюбівка, які бажають тимчасово обробляти покинуті городи.

Раєвич Т.М. доручено вирішити питання дотримання земельного законодавства, особливу увагу звернути на землі комерційного призначення (земельний податок, оренда землі).

Л. Баденко повідомила, що дирекція ЄСР Центральний не реагує на попередження і продовжує порушувати правила благоустрою, особливо у п’ятницю, після ринкового дня по вул. Кринична. Доручено написати повторного листа з попередженням.