Обговорення єланецькою громадою проекту рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад»

Дата: 21.02.2020 09:57

З 17.02.2020 по 20.02.2020 рік включно, Єланецький  селищний голова Любов Баденко провела громадські обговорення проекту рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Жителі Єланецької селищної ради підтримали проект рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад», яким передбачено об’єднання територіальної громади сіл Братолюбівка і Велідарівка, селища Єланець Єланецької селищної ради  Єланецького району  Миколаївської області з територіальними громадами:

• села Велика Солона Великосолонівської сільської ради Єланецького району Миколаївської області;
  • сіл Великосербулівка, Нововолодимирівка і Григорівка Великосербулівської сільської ради Єланецького району Миколаївської області;
  • сіл Малоукраїнка, Дружелюбівка Малоукраїнської сільської ради Єланецького району Миколаївської області;
  • сіл Нововасилівка, Іванівка, Федоро-Михайлівка Нововасилівської сільської ради Єланецького району Миколаївської області;
  • села Ольгополь Ольгопольської сільської ради Єланецького району Миколаївської області;
  • сіл Ясногородка, Крутоярка, Гражданка, Новоявленка, Михайлівка, Півні, Бугорок Ясногородської сільської ради Єланецького району Миколаївської області у Єланецьку селищну об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селищі Єланець.