13 липня 2017 року відбулася вісімнадцята сесія сьомого скликання

Дата: 17.07.2017 09:54

В сесійній залі селищної ради відбулося засідання вісімнадцятої сесії сьомого скликання. На порядку денному були розглянуті питання:

1. Про встановлення місцевих податків та зборів на 2018 рік
  2. Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку по Єланецькій селищній на 2018 рік
  3. Про передачу індивідуально-визначеного майна в безоплатне користування
  4. Про звільнення від батьківської плати за утримання дітей в дитячих дошкільних навчальних закладах Єланецької селищної ради
  5. Про внесення змін до рішення №3 п’ятої сесії сьомого скликання від 03.02.2016 р. «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Єланецької селищної ради на 2016-2020 роки.
  6. Про звільнення окремих категорій громадян від оплати вартості деяких адміністративних послуг, яка зараховується до селищного бюджету
  7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
  8. Про укладення та затвердження тимчасових договорів оренди землі

З детальною інформацією можна буде ознайомитися в розділі «Рішення селищної ради».