Чергова перевірка робіт по розчистці лісових смуг.

Дата: 23.02.2018 09:37

21.02.2018 року комісією у складі представників селищної ради, голови районної ради, депутатів та поліції була проведена чергова перевірка лісо полос, а саме: дотримання умов договору утримання, охорони та відновлення полезахисних лісових смуг, укладеного Єланецькою селищною радою з ФГ «Лунгу М.І.».

Під час перевірки було встановлено: роботи проведені ФГ «Лунгу М.І.» по вирубці парослі та обрізанні гілок дерев, які розрослися та затіняють велику частину сільськогосподарських земель, виконані без порушень. Зауважень комісії по роботі розчистки лісо полоси до працівників фермерського господарства  не було.

Відходи деревини отримані  в результаті розчистки, завезені пільговій категорії населення в кількості  двісті сімей.