Заходи до Дня пам'яті жертв голодоморів

Дата: 27.11.2017 09:25

Багато трагедій пережив український народ, але жахливішого лиха, як Голодомор 1932 – 1933 років, історія не знає. У XX столітті Україна пережила три голодомори: 1921-1923 рр., 1932-1933 рр., 1946-1947 рр., проте саме Голодомор 1932-33 рр. був наймасовішим і найжорстокішим.

Тому щороку, наприкінці листопада, ми схиляємо голови в скорботі, вшановуючи пам’ять загиблих від Голодомору. Жорстокі тридцяті роки минулого століття стали однією з найтрагічніших сторінок в історії України.

24 листопада єланчани  вшанувала пам’ять жертв Голодоморів.

О 16 годині на Центральній площі смт Єланець зібралися керівники району, структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ, учнівська молодь, та традиційно зі свічками у руках пройшли колоною до каплички.Працівники сектору культури райдержадміністрації провели мітинг-реквієм, присвячений Дню пам’яті жертв голодоморів. Учасники заходу поставили свічки біля підніжжя каплиці як символ вічної пам’яті про страждання українського народу.

Схиливши голови в скорботі, єланчани хвилиною мовчання вшанувавши пам’ять про загиблих в часи голодоморів.

Отець Миколай, настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці, провів панахиду за невинно загиблими під час голоду.