Нарада по обговоренню питання децентралізації в Єланецькому районі

Дата: 01.02.2018 09:04

31.01.2018 р. в райдержадміністрації відбулася нарада по обговоренню питання децентралізації ОТГ в Єланецькому районі. В нараді взяли участь голова райдержадміністрації  О.М.Посашкова, депутат обласної ради Т.В. Демченко, селищний та сільські голови.

Кожен з присутніх в результаті обговорення висловив своє бачення по даному питанню. Напрацьовано та прийнято до уваги  ряд рішень:

- винести дане питання на обговорення громад району;

- проведення «круглих столів» із запрошенням фахівців;

- детальніше вивчати досвід уже об’єднаних громад на зустрічах з керівниками цих  громад в Миколаївській області.

Крім того розглядалися та обговорювалися інші  питання - виконання бюджету місцевих рад району за січень 2018 року, земельні питання, а саме: виділення земельних ділянок сільськогосподарського призначення учасникам АТО для ведення особистого селянського господарства, реформа медицини в Єланецькому районі та вирішення проблем ЦРЛ.