Дорогі земляки, шановна громадо !

Дата: 24.12.2019 08:43

Сердечно вітаю Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим! Вступаючи у новий відлік часу, традиційно підсумовуємо зроблене за рік, плекаємо надію на краще майбутнє та віримо у здійснення планів і задумів.

2019-й ми прожили достойно.  Це був рік наполегливої праці. Дякую усім, хто творив добрі справи, докладав зусиль, аби наше рідні селище та села ставали охайними і  красивішими.

Новий рік ставить нові завдання. Впевнена у наших силах та в єдності спільних дій.

Щиро бажаю всім жителям нашої громади відзначити Новий Рік та Різдво Христове в колі близьких та друзів, в піднесеному настрої, зі світлими помислами та гарними задумами. Нехай ці веселі зимові дні принесуть у наші оселі радість, затишок і добробут. Нехай тепло родинного вогнища зігріває Ваші душі і серця, нехай у Вашу домівку прийдуть святковий настрій, здоров'я, достаток, мир і злагода, віра в завтрашній день, у свою щасливу зірку, яка завжди буде зігрівати Вас і надихати на гарні справи.

З Новим роком!

Із Різдвом Христовим, дорогі земляки!

З повагою,

Єланецький селищний голова                                     Любов Баденко