Селищна рада – апаратна нарада

Дата: 21.03.2017 08:43

Як завжди, щопонеділка, 20.03.2017 року селищний голова Баденко Л.В. провела апаратну нараду з працівниками селищної ради.

Обговорювалися наступні питання та надано доручення:

Взяти під особистий контроль Н.М.Фабриковій, В.Л.Молчановій  та І.О.Гінкул  стан відвідування дітками ДНЗ;  покращення харчування вихованців ДНЗ .

Заслухано відповідального за стан благоустрою  М.М. Кирильчука про план роботи в сфері благоустрою на поточний тиждень. Селищним головою бригаді по благоустрою додатково дано наступні доручення :

1) зачистка та прибирання сміття з бордюрів, побілка бордюрів по вулиці Соборна та проспекту Незалежності;

2) зачистка кладовищ до поминальних днів на території сіл Братолюбівка та Велідарівка.

Доручено  членам комісії по благоустрою Р.Н. Зосімовій та Т.М. Раєвич спільно із представниками Національної поліції перевірити стихійні сміттєзвалища по селищу та виявити правопорушників з метою притягнення до адміністративної відповідальності.

Доручено розіслати телефонограми керівникам підприємствам, організаціям та установам усіх форм власності про наведення чистоти та порядку на прилеглих територіях.

Обговорювалися питання  встановлення дитячих карусель на дитячих майданчиках.

• вул. Соборна 148АБ,148ВГ, район «Бантишево» та ДНЗ №4

На поточній неділі спеціалістам селищної ради дано доручення: -  перевірити стан сплати орендної  плати. За результатами перевірки список боржників направити до відповідних контролюючих органів.

Відповідальному за вуличне освітлення  А. С.Аманському необхідно провести перевірку роботи вуличного освітлення та потребу заміни електроламп, які вийшли з ладу, до Великодніх свят.

Доручено директору ЄСКП «Єланецьводопостач»

1) замовити  виготовлення документації на сміттєзвалище;

2)терміново встановити люки на каналізаційних колодцях, де вони відсутні;

3) виготовити та встановити кришки на контейнери для сухого сміття в смт Єланець, які знаходяться на балансі комунального підприємства( р-н вул. М.Куценка).

Відповідальному за охорону громадського порядку по Єланецькій селищній раді доручено організувати термінові рейди чергування по селищу.