Родини загиблих військових Єланецької громади отримали державні нагороди

Дата: 09.02.2024 15:05

Сьогодні, 09 лютого 2024 року, чотирьом родинам полеглих Героїв нашої громади начальник четвертого відділу Вознесенського РТЦК та СП  підполковник Дмитро Рій та перший заступник селищного голови Олександр Селютін вручили державні нагороди.

Відповідно до Указу Президента України “Про відзначення державними нагородами” за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” ІІІ ступеня нагородили:

- солдата Олега Олександровича Шаповалова (посмертно). Нагороду прийняли мама загиблого воїна Шаповалова Ірина Миколаївна та брат.

- солдата Миколу Олеговича Венгера (посмертно). Нагороду отримали син Кирил Миколайович, дружина Надія Сергіївна, батьки  Майя Миколаївна та Олег Євгенійович.

- молодшого сержанта Володимира Ілліча Косінова (посмертно). Нагороду вручено доньці Юлії Володимирівні, мамі Марії Федорівні та дружині Олені Сергіївні.

- солдата Веніаміна Веніаміновича Білого (посмертно). Нагороду отримали мама Наталія Георгіївна та сестра.

Низько схиляємось перед всіма рідними загиблих Героїв.

Для кожного військового державна нагорода є найвищою оцінкою їхньої мужності. На жаль, вручені сьогодні нагороди рідним загиблих воїнів -  посмертно. Але пам’ять про вірних синів України житиме вічно. Ми всі повинні пам’ятати про те, якою ціною здобувається наша перемога, завдяки кому ми  житимемо в мирній вільній державі.

Від імені Єланецької громади засвідчуємо глибоку повагу та шану батькам, що виховали справжніх синів України.

Низький уклін Героям за подвиг і жертву заради майбутнього.

Вічна їм пам’ять, честь і шана!