Дата: 19.01.2024 14:56

Сьогодні, 19 січня 2024 року, відбулося засідання виконавчого комітету Єланецької селищної ради, яке провела селищний голова Любов Баденко.  У рамках засідання було розглянуто більше 35 питань. Серед них: питання органу опіки та піклування, виділення одноразової матеріальної допомоги жителям громади на лікування та які опинилися в складних життєвих обставинах, утворено координаційну групу з питань визначення потреб населення селищної ради у соціальних послугах, прийнято рішення щодо організації суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території громади, затверджено перелік об’єктів для громадських, суспільно корисних робіт та визначення відповідальних,  присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомого майна, звільнено від оплати за харчування у закладах дошкільної та загальної середньої освіти окремих категорій дітей, а також інші питання.

Всі рішення, які прийняті на засіданні виконавчого комітету, відповідно до регламенту, будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті громади.