Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 19.01.2024 14:52

19 січня 2024 року під керівництвом Єланецького селищного голови Любові Баденко відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Єланецькій селищній раді.

Під час засідання були розглянуті наступні питання, зокрема:
-  про надання дітям статусу дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;
-  про надання дітям статусу дітей, позбавлених батьківського піклування;
-  про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав громадянки по відношенню до малолітньої дитини;
-  про надання згоди на усиновлення дитини, позбавленої батьківського піклування;
-  про надання дозволу неповнолітній дитині на укладення договору поділу земельних ділянок;
-  про встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування;
-  про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка перебуває в складних життєвих обставинах, дитини, яка залишилася без батьківського піклування, дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування.

Членами комісії були ретельно опрацьовані усі питання.

За результатами розгляду заяв та поданих документів були прийняті відповідні рішення.