Засідання сесії Єланецької селищної ради

Дата: 09.11.2023 16:11

09 листопада 2023 року під головуванням селищного голови Любові Баденко відбулася 31 сесія селищної ради восьмого скликання. До порядку денного було включено 29  питань,  з них 12 - земельні.

Попередньо всі питання були розглянуті та погоджені на засіданнях постійних комісій Єланецької селищної ради.

Депутати обговорили ряд питань, що стосуються внесення змін до бюджету Єланецької селищної територіальної громади на 2023 рік, змін та доповнень до Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території Єланецької селищної ради на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням від 25 лютого 2021 року № 5 та змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Єланецької селищної ради на 2021–2023 роки. Внесли зміни до рішень селищної ради від 02 червня 2023 року №3,4 «Про організацію харчування в комунальних закладах дошкільної освіти та закладах загальної середньої освіти Єланецької селищної ради у 2023 році», вирішили у листопаді та грудні 2023 року встановити батьківську плату по закладах дошкільної освіти Єланецької селищної ради в розмірі 20 % від вартості дітодня та в розмірі 80 % – за рахунок місцевих коштів, а з 01 вересня 2023 року вартість харчування в закладах загальної середньої освіти Єланецької селищної ради на одного здобувача освіти в день установити: 34,00 грн. (6–11 років), 37,00 грн. (11–14 років), 42,00 грн. (14–18 років) (обід).

Детально обговорили заходи по збереженню КНП «Єланецька лікарня», а саме:

- продовжити роботу по акредитації медичного закладу;

- підготувати та направити запити вищим медичним закладам України та закладам охорони здоровя щодо потреби у лікарях окремих спеціальностей та запрошення їх на роботу;

- розмістити від імені засновника оголошення про запрошення на постійну роботу до КНП «Єланецька лікарня» на веб-сайті селищної ради та соціальних мережах;

- активізувати роботу по пошуку лікарів, необхідних для організації роботи стаціонарного відділення, з метою укладання у 2024 році договору з НСЗУ про надання медичних послуг по пакету № 4 «Стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій»;

- новоприбулим лікарям: виплата заробітної плати від 35 тис. грн. в місяць, надання підйомних та безкоштовного житла з усіма зручностями, оплата комунальних послуг протягом першого року проживання та інше.

Пропозиції та зауваження, висловлені депутатами під час пленарного засідання, будуть відпрацьовані та розглянуті на наступній черговій сесії.