Вітаємо

10 січня свій День народження відзначає депутат Єланецької селищної ради Віктор СНІСАРЕНКО!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, людського щастя, молодості душі і серця, яскравого сонця, душевного тепла, успіхів у здійсненні всіх задумів. Нехай Ваше життя буде насичене радісними подіями, його нові сторінки заповнюються яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами! Хай Ваша енергійність, душевність і людяність привертають до Вас тих, хто працює і спілкується з Вами, та нових надійних друзів! Нехай подальша життєва дорога завжди веде Вас до омріяних вершин, а доля дарує дні наповнені щастям!

09:18 10.01.2022

09 січня свій День народження відзначав староста Калинівського старостинського округу Володимир Булах!

Шановний Володимире Миколайовичу, прийміть найщиріші вітання та сердечні побажання з нагоди Вашого Дня народження. Цього святкового дня бажаємо здоров'я, щастя та добробуту Вам і Вашій родині, успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення. Хай поруч з Вами будуть надійні, щирі друзі, близькі люди. Зичимо Вам, аби кожен Ваш день був наповнений корисними справами і теплом людських відносин, мрії втілювалися у життя та приносили бажану радість і задоволення.

09:08 10.01.2022

08 січня свій День народження відзначав депутат Єланецької селищної ради Анатолій СЕЛІЩЕВ!

Бажаємо, щоб доля була щедрою до Вас, дарувала безмежне людське щастя, невичерпну енергію та силу, довголіття, міцне здоров’я та сімейне благополуччя. Нехай Вас оточують лише доброзичливі, порядні люди, завжди підтримують рідні та близькі.

08:53 10.01.2022

6 січня свій День народження відзначає депутат та секретар Єланецької селищної ради Анастасія Дереглазова!

Шановна Анастасіє Володимирівно, прийміть щирі і сердечні вітання з Днем народження! Бажаємо Вам завжди залишатися такою ж уважною, життєрадісною, креативною, цілеспрямованою, чарівною та яскравою! Нехай завжди Вас супроводжують міцне здоров’я, творчі успіхи, сімейний затишок і звичайне людське щастя. Хай Ваше особисте життя тільки надихає до нових подвигів в роботі, а робота, в свою чергу приносить добробут і комфорт у Ваш дім.

08:55 06.01.2022

03 січня свій День народження святкував депутат Єланецької селищної ради Віктор ШАПОШНІКОВ!

У Ваш День народження бажаємо міцного здоров’я й життєвих сил, радісних подій і звершень, бадьорості духу. Від щирого серця зичимо твердості у виконанні намічених цілей, підтримки і розуміння з боку колег та близьких людей. Нехай поруч з Вами завжди будуть оптимізм і впевненість, а доля береже від негараздів та бід, додає сил та натхнення.

09:01 04.01.2022