Про дезінфекцію транспортних засобів в пункті пропуску через державний кордон Республіки Білорусь «Нова Гута»

Дата: 02.06.2021 14:07

До Держпродспоживслужби надійшов лист Департаменту ветеринарного і продовольчого нагляду Міністерства сільського господарства і продовольства Республіки Білорусь від 25.05.2021 № 05-17/1673, в якому зазначено, що на території Республіки Білорусь в пункті пропуску через Державний кордон Республіки Білорусь «Новая Гута» в період з 01 липня 2021 року по 01 жовтня 2021 року планується проведення експерименту з обов’язкової дезінфекції транспортних засобів.

Також, Департамент звертає увагу, що в ході проведення експерименту буде проводитись платна обов’язкова дезінфекція. У разі відмови водія (власника) транспортного засобу проходити обов’язкову дезінфекцію, даний транспортний засіб не буде допущений на територію Республіки Білорусь в пункті пропуску через Державний кордон Республіки Білорусь «Новая Гута».